Menu
Košík

Ostatné

Značka: BagBoy
šikovný Backbone udržiava vrchný diel travel bagu vo vzpriamenej polohe: individuálne sa prispôsobí každému tvaru travel bagu poskytuje perfektnú ochranu palíc pri cestovaní..
42,90€
Bez DPH:35,75€
jednoduché kreslenie rovných a čistých čiar na golfovej loptičke pomôžte Vám vytvoriť si vlastnú značku na identifikáciu vašej loptičky značky Vám tiež pomôžu nájsť lepší uhol pohľadu a dosiahnuť vaše ciele materiál: ergonomický plast..
3,50€
Bez DPH:2,92€
Počítadlo na odpaly Masters Počítadlo na odpaly Masters
Na objednávku
Značka: Masters
otočte voličom po každom odpale, dokončite kolo a spočítajte skóre obsahuje kovovú karabínu na pripnutie..
10,90€
Bez DPH:9,08€
Značka: Titleist
športový, funkčný ruksak je skvelým spoločníkom, vďaka niekoľkým špeciálne navrhnutým vreckám na uloženie množstva vecí môžete mať všetko, čo potrebujete, so sebou pohodlné nosenie zaisťujú polstrované popruhy. priestranný hlavný priestor s vnútorným organizátorom vyhradený priestor pre laptop..
119,00€
Bez DPH:99,17€
 pernamentná fixa na označovanie loptičiek..
2,50€
Bez DPH:2,08€
Značka: Under Armour
športová taška z radu UA Undeniable, je rokmi overeným model v opäť vylepšenom podaní, ideálny na cestovanie či do fitka je ľahká, ale zároveň vyrobená z neuveriteľne odolných materiálov pre dlhodobú životnosť navyše obohatená o povrchovú úpravu UA Storm, ktorá odpudzuje vodu technológia UA St..
50,00€
Bez DPH:41,67€
Zobrazené 1 až 12 z 26 (3 stránok)