Menu
Košík

Obaly - scorecard, birdiecard

Kožené dosky Golf Nappa Kožené dosky Golf Nappa
Na objednávku
dosky sú najpredávanejším modelom dosiek na skórekartu z kvalitnej prírodnej talianskej kože Mastrotto veľkosť púzdra je 160 x 110mm vhodná pre naprostú väčšinu v Česku, Slovensku a Európe používaných skórekaret tento model dosiek na skorekartu je možné zakúpiť bez ďalšej úpravy, alebo ho m..
22,00€
Bez DPH:18,33€
Kožené dosky Nature Kožené dosky Nature
Na objednávku
dosky nature sú ohybné, takže vo vrecku netlačia, ale nedeformujú sa, koža má pamäť a sama sa zrovná používaním získava nádhernú prirodzenú patinu prírodnej kože veľkosť púzdra je 160 x 110mm vhodná pre naprostú väčšinu v Česku, slovenskom a Európe používaných skórekariet tento model dosiek na..
19,90€
Bez DPH:16,58€
Kožené dosky Scottland - Nappa Tabra Kožené dosky Scottland - Nappa Tabra
Na objednávku
dosky Scottland sú luxusným variantom s efektným prešitím stredom dosiek, súčasne za použitia tej najlepšej talianskej kože Mastrotto Nappa, a to tak zvonku dosiek, tak aj z vnútornej strany veľkosť púzdra je 170 x 110mm vhodná pre naprostú väčšinu v Česku, Slovensku a Európe používaných..
26,90€
Bez DPH:22,42€
Kožené púzdro na scorecard Masters Kožené púzdro na scorecard Masters
Na objednávku
Značka: Masters
zabraňuje poškodeniu ideálne pre ukladanie vašej score card, všetko zostane suché a neotlačené vyrobené z vysoko kvalitnej a mäkkej kože..
15,00€
Bez DPH:12,50€
Púzdro na scorecard Masters Púzdro na scorecard Masters
Na objednávku
Značka: Masters
ochranné púzdro pre vašu score card, aby bola stále v suchu poskytuje pevný povrch pre písanie je vybavené kalkulačkou, klipom na vaše score cards a ceruzkou..
6,90€
Bez DPH:5,75€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)